Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Magic Splash World Venus Beach

Magic Splash World Venus Beach

 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација
Хотелот е на 15 км оддалеченост од плажата Омар Кајам и 10 км оддалеченост од плажа Хамамет. Бел Азур Бич и Набеул Бич исто така се наоѓаат на 10 км оддалеченост.

Сместување
Хотелот располага со 339 соби,Сите соби имаат: сателитска ТВ, клима уред, када или туш, фен за коса, директна телефонска линија, мини бар.

Ресторани и барови
Во хотелот може да ја испробате интернационална кујна во Лес Оливие, еден од многуте ресторани за јадење во хотелот.Има повеќе барови:во лобито,на плажа,покрај базенот.

Активности
Има надворешен базен,можност за повеќе рекреативни активности и воден парк.

Услуга:

All Inclusive.

Плажа :
Песочна, со лежалки и чадори. Анимации и водени спортови.

 

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија