Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Magic Palm Beach

Magic Palm Beach

 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација:
Хотелот се наоѓа во летувалиштето Хамамет во близина на заливот Хамамет о околу 3 км од центарот.Многу продавници и автобуска станица се во близината на хотелот на оддалеченост од околу 1 км за добра врска за прошетки.

Хотелски содржини:
Хотелски содржини:приватна плажа,надворешен базен со лежалки,чадори,бар покрај базенот,детски базен,детски дел,Спа центар,перална,паркинг,изнајмување автомобили,2 тениски терени,терен за одбојка,голф терен,ресторани, 2 a la card ресторани со италијанско мени и локално мени ,2 бара и 2 ноќни клубови.

Соби:

Хотелот располага 210 соби ,о ориентален стил и балкони со поглед кон море или кон градината,клима,Интернет,ТВ,телефон,тоалет,фен за коса.

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија