Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Marhaba Club
Marhaba Club
 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација: 
Хотелот се наоѓа на 1000 м од центарот на Сус, од аеродромот 147 км.
 
Хотелски содржини:
Отворен и затворен базен, главен ресторан, бар. Спа и wellness центар, мини Клуб и игралиште за деца, фитнес, тениски терен, аква парк. Анимации и вечерни шоу програми.
 
Сместување: 
Вкупно 240 соби, дел од нив со поглед кон морето. Опремени со ТВ со сателиски програми, мини бар, клима систем, wi фи конекција, телефон
 
Услуга:
All Inclusive. 
 
Плажа: 
Песочна, со лежалки и чадори. Анимации и водени спортови.

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија