Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Delphino Beach
Delphino Beach
 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација:
Хотелот се наоѓа во Хамамет,6 км од центарот,опкружен со градина на површина преку 100.000m2. Има директен излез на плажа.Од аеродромот во Тунис e оддалечен 65 км.

Сместување:
Сите соби имаат туш,купатило,балкон или тераса,клима,телефон,сеф,ТВ,фен,мини бар.

Хотелски содржини:
Хотелот поседува:рецепција која работи 24h,3 ресторани,5 барови, 3 базени,wellness центар,затворен базен,фитнес сала,соба за масажа,хамам,сауна,релакс соба.Мини клуб за де ца,игралиште за деца и дел за јадење во ресторанот.Терени за тенис,пинг понг.Во лобито има бесплатно Wifi.

Услуга:
All Inclusiv -според хотелските правила.

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија