Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Movenpick Resort & Marine Spa
Movenpick Resort & Marine Spa
 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот, на плажа, покрај главните шопинг улици и поплоченото шеталиште. Трансферот од аеродром трае околу 2 часа.
 
Хотелски содржини:
Располага со 6 ресторани и 4 барови во главната зграда, на плажа и покрај базените. Отворени базени: 1 со морска вода, 2 со слатка вода; затворен базен во рамките на Marina spa центарот. Менувачница, амбуланта, просторија за багаж. Со доплата: услуга перење и пеглање.
 
Сместување: 
588 соби, 36 луксузни и еден претседателски апартман. Сите соби се опремени со LCD екрани, кабловски и сателитски програми, мини бар, индивидуален клима систем, директна телефонска линија, сеф, интернет конекција, апарат за кафе и чај. 
 
Услуга:
All Inclusive, шведска маса.
 
Плажа: 
Песочна, пред хотелот. 

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија