Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Magic Scheherazade (Adult Only) 4 * * * *
Magic Scheherazade (Adult Only)
 

НАПОМЕНА: ЦЕНИТЕ ЗА ОВОЈ ХОТЕЛ МОЖЕ ДА ГИ ВИДИТЕ НА ПРЕБАРУВАЧОТ ↑ ↑ ↑

 

Локација: 
Хотелот се наоѓа на 2,5 км од центарот на Сус, а на 145 км од аеродромот. Излегува на сопствена песочна плажа. Хотелот нуди сместување еиднствено за возрасни гости – Adults Only. 
 
Хотелски содржини:
Два ресторани, неколку барови, локална и интернационална кујна. Два релакс базени на отворено, хотелска тераса со поглед на море, бесплатен wi fi интернет, тениски терен, спа и wellness центар, паркинг. 
 
Сместување: 
Хотелот располага со 204 соби, кои содржат: бања, ТV, клима, фен (на рецепција на хотелот), балкон или тераса. Wiфи интернет во собите. Стандардни соби (поглед море), swim up соби (поглед море), junior суити.
 
Услуга:
All Inclusive / Главен ресторан Olive: шведска маса за појадок, ручек и вечера. Барови: лоби бар, Scheherezde бар, Café Maure, бар покрај базенот со ужинки, A`la Carte ресторан Culinarium, ресторан Terre e Mar – медитеранска кујна, со доплата, бар на плажа.
 
Плажа: 
Песочна, пред хотелот. Нуди анимации; одбојка на плажа. 

аранжмани Шпанија

аранжмани Шпанија