Туристичка агенција со ,,А,, лиценца: 043 415 800  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Попова Шапка

 
Вила Карпа -  Попова Шапка   
 
 

Уживајте во природата која што ја дава неповторливата Попова Шапка во екслузивна вила, изградена во 2020 год со сопствен внатрешен базен.
Се состои од 2 спални соби, дневен престој и кујна, 2 тоалети, сопствен базен.
Има можност за сместување за макс. 6 лица.

 

 Период на престој 03.01.2021-28.02.2021

Цена :
130 € 

 

  • Дадената цена е за наем на целата вила за 1 ноќевање.
  • Користење на базен е вклучено во цена.
  • Доплата за туристичка такса – 40 ден. по лице на ден.